ul. Spacerowa 20 (siedziba oraz produkcja)
83-020 Koszwały woj. pomorskie
tel (+48) 58 520 15 88
tel. kom. 601 698 196 | tel. kom. 601 698 195 (produkcja)
biuro@sporol.pl
 
» mechanizmy posuwu
» rolki szlifierskie
» dociski sprężynowo-rolkowe
» cennik (plik TXT)
» zakres oferowanych usług
» zabierak przenośnika lini produkcyjnej palet drewnianych
» przykładowe produkty
» referencje
» historia firmy
» jak nas znaleŸć?
» kontaktObróbka mechaniczna metali


Witamy w serwisie firmy SPOROL sc - zakładu istniejącego od 1988 roku.

Oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem na obrabiarkach uniwersalnych i numerycznych oraz spawanie stali czarnych, kwasoodpornych i aluminium.

Dla branży stolarskiej oferujemy mechanizmy posuwu, dociski sprężysto-rolkowe, rolki szlifierskie, rolki gumowe i rolki stalowe (na indywidualne zamówienie), jak również krążki kopiujące do frezarek dolnowrzecionowych, oraz regenerację rolek gumowych naszej produkcji. Do podstawowych prac wykonywanych przez nas należą: obróbka skrawaniem CNC, toczenie i frezowanie CNC, jak również obróbka mechaniczna metali wykonywana na obrabiarkach uniwersalnych. Oferowany jest także zabierak przenoœnika linii produkcyjnej palet drewnianych.

W codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, pozwalające na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych technicznie projektów. Z naszych usług korzystają firmy reprezentujące rozmaite sektory, od przemysłu spożywczego przez chemiczny, aż po przedsiębiorstwa budowy maszyn. Zdajemy sobie sprawę, że postęp technologiczny nigdy nie ustaje, dlatego dbamy o ciągły rozwój naszego parku maszynowego.

 

Frezowanie CNC

Jest to jedna z podstawowych metod obróbki mechanicznej metali. Wykorzystuje się ją do wykonywania powierzchni kształtowych, płaszczyzn, a także rowków prostych, œrubowych i gwintów. Dzięki nowoczesnym frezarkom Bridgeport i Feeler, które posiadamy możliwe jest uzyskanie bardzo precyzyjnych kształtów.

Obróbka mechaniczna metali

Usługi realizowane przez nas w tym zakresie obejmują skrawanie stali nierdzewnych i kwasoodpornych, metali kolorowych czy żeliwa. Obrabiamy również na inne materiały, w tym między innymi tworzywa sztuczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Obróbka skrawaniem CNC

Usługi toczenia i frezowania wykonywane są przy pomocy wysokiej klasy obrabiarek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteœmy w stanie zagwarantować Państwu wyjątkową precyzję wykonania zlecanych nam detali. To propozycja dla najbardziej wymagających Klientów.

Toczenie cnc

Technika pozwalająca na wykonanie detali o kształtach brył obrotowych. Elementy te tworzone są przy pomocy sterowanych numerycznie urządzeń, gwarantujących powtarzalnoœć i dokładnoœć wykonywanych prac. Zapraszamy Państwa gorąco do współpracy.